Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek s použitím souborů Cookies souhlasíte. Více informací

Spolupracujeme

Arborista Pavel Kubík - Rizikové kácení stromů Olomouc, Přerov, Prostějov.

Rizikové kácení a ořezy stromů ve ztížených podmínkách, bezpečnostní vazby a frézování pařezů – kompletní servis v oboru péče o vzrostlé stromy. Odborné posouzení stavu stromu a hodnocení provozní bezpečnosti.

Poskytujeme komplexní servis v oblasti péče o vzrostlé stromy, včetně rizikového kácení a ořezů ve ztížených podmínkách, bezpečnostních vazeb a frézování pařezů. Naše služby zahrnují odborné posouzení stavu stromu a hodnocení jeho provozní bezpečnosti. S dlouholetou zkušeností a odborným přístupem se zaměřujeme na zajištění bezpečného a efektivního odstranění nebezpečných stromů a provedení precizních ořezů. Naši odborníci využívají moderní techniky a vybavení, aby práce byly provedeny co nejrychleji a nejúčinněji. Snažíme se minimalizovat negativní dopady na okolní prostředí a zajistit, že každá péče o strom bude prováděna s ohledem na jeho zdraví a estetiku.

Nátěry fasád, čištění fasád, renovace fasády, mytí fasád a fasádní natěry proti plísni.

Nátěr fasády rodinného domu v Olomouci, Prostějově a Přerově

Provádíme odstranění plísní, mechů, lišejníků a řas z povrchů. Poté naneseme antifungicidní přípravek, který zabraňuje dalšímu výskytu těchto nežádoucích organismů. Následně provádíme oplach tlakovou vodou, který zaručuje důkladné čištění a odstranění veškerého nečistoty. Po vyčištění povrchu aplikujeme fasádní barvu ve dvou vrstvách, což zajišťuje krásný a vydržící vzhled fasády. V neposlední řadě se věnujeme opravě drobných prasklin a děr způsobených například ptactvem. S našimi profesionálními službami se postaráme o to, aby vaše fasáda vypadala jako nová a byla chráněna před nepříznivými vlivy.

Stříhání keřů a živých plotů, Zakládání a rekonstrukce trávníků,

Sekání trávy a péče o trávník, Prořezy ovocných stromů

Nabízíme komplexní služby v oblasti údržby zahrad a zeleně v Olomouci a okolí. Specializujeme se na likvidaci náletových dřevin a břečťanu, které mohou způsobovat problémy a poškozovat okolní rostliny. Naše tým zkušených zahradníků je vybaven nejmodernějším vybavením a nástroji, které umožňují efektivní a profesionální práci. Provádíme řez stromů a keřů, odstraňování suchých větví a odpadu, a také ošetřování a hnojení rostlin. Zajišťujeme každodenní údržbu zelených ploch, sekání trávníků, a odstraňování plevele. Spolehlivost, kvalita a spokojenost našich zákazníků jsou pro nás prioritou. Kontaktujte nás pro další informace a nechte svou zahradu v našich rukou.

Sekání trávy, Stříhání keřů a živých plotů, Zkracování tůjí, modelování keřů, úprava živého plotu.

Realizace zahrad, úprava zahrad, údržba zahrad, rekonstrukce zahrady, údržba zeleně v Olomouci a Olomouckém kraji.

Nabízíme profesionální služby v oblasti údržby zeleně. Naše specializace zahrnuje sekání trávy, stříhání keřů a živých plotů, zkracování tůjí, modelování keřů a úpravu živého plotu. Jsme k dispozici v lokalitách Olomouc, Prostějov a Přerov. S dlouholetou zkušeností a kvalifikovaným týmem se postaráme o vaše zelené plochy a zajištění jejich estetického vzhledu. Využíváme moderní technologie a profesionální vybavení, abychom dosáhli nejlepších výsledků. Spolupracujeme s klienty z různých oblastí, včetně domovů, podnikových areálů a veřejných prostor. Naše služby jsou k dispozici za konkurenceschopné ceny a dodržujeme nejvyšší standardy kvality.

Lekce cvičení pro těhotné a ženy po porodu, Gravidjóga + meditace, posilování v těhotenství

Cvičení v těhotenství i pro ženy po porodu. Gravidjógu je možno cvičit po celé těhotenství.

V Prostějově se konají lekce cvičení pro těhotné a ženy po porodu, které kombinují gravidjógu a meditaci. Tyto lekce jsou zaměřené na posilování těla a uvolňování mysli během těhotenství. Gravidjóga je speciální forma jógy, která je přizpůsobena potřebám těhotných žen a pomáhá jim udržet silné a pružné tělo, zlepšit držení těla a uvolnit svaly. Meditace pak pomáhá uklidnit mysl a nalézt vnitřní rovnováhu. Tyto lekce jsou vhodné pro ženy všech věkových kategorií a úrovní kondice. Pokud jste těhotná nebo jste žena po porodu a žijete v Prostějově, můžete se připojit k těmto lekcím a prožít příjemný a prospěšný zážitek pro své tělo i mysl.

Jsme odborníci na vyklízení sklepů, půd, dvorů, stodol...

Nabízíme komplexní služby v oblasti vyklízení a likvidace pozůstalostí v Olomouckém kraji (Olomouc, Přerov, Prostějov)

Jsme profesionálové v oblasti vyklízení sklepů, půd, dvorů a stodol. S dlouholetou zkušeností jsme se specializovali na odstraňování nepotřebných věcí a odpadu z těchto prostor. Naše týmy jsou vybaveny veškerým potřebným vybavením a nástroji pro efektivní a rychlé vyklízení. Bez ohledu na velikost nebo stav prostorů jsme schopni zajistit kompletní vyklizení a následné čištění. Naše služby jsou k dispozici jak pro soukromé osoby, tak pro podniky a instituce. Spolupracujeme s klienty po celé České republice a vždy se snažíme splnit jejich individuální požadavky. S námi můžete mít jistotu, že váš sklep, půda, dvůr nebo stodola bude perfektně vyklizený a připravený pro další využití.